D. Sabonis rezultatyviai prisidėjo prie pergalės prieš vienus iš NBA lygos lyderių

Puikią pergalę NBA lygoje pasiekė lietuvis su komandos draugais, kuriems pavyko nugalėti vienus iš lyderių. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (32-23) rezultatu 118:111 (34:20, 34:25, 14:26, 36:40) pranoko Milvokio „Bucks“ (46-8).

Pirmame kėlinyje Indianos krepšininkams pavyko susikūrti dviženklį pranašumą, kurį jie padidino antrajame ketvirtyje. Tiesa, po ilgosios pertraukos svečiai iš Milvokio pradėjo žaisti kur kas geriau ir priartėjo prie varžovų, bet pakovoti dėl pergalės nepavyko.

D. Sabonis per 30 minučių surinko 15 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau gavo 4 blokus.

Nugalėtojų gretose T. J. Warrenas buvo rezultatyviausias su 35 taškais.

Pralaimėtojų komandoje K. Middletonas pelnė 17 taškų, G. Antetokounmpo nežaidė.