D. Sabonis reguliarųjį sezoną užbaigė dvigubu dubliu ir pralaimėjimu

Indianos „Pacers“ ekipa nieko nelemiančiose rungtynėse 93:119 nusileido Šarlotės „Hornets“ ir reguliarųjį sezoną užbaigė pralaimėjimu.

„Pacers“ ekipoje Domantas Sabonis per 16 minučių pelnė 10 taškų (5/9 dvit.), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir dukart prasižengė.

Aukštaūgis šį sezoną per 24,6 minutės pelnė po 11,7 taško, atkovojo po 7,7 kamuolio, atliko po 2,1 rezultatyvaus perdavimo ir pataikė 51,4 proc. metimų iš žaidimo.

„Pacers“ ekipa užėmė penktąją vietą Rytų konferencijoje ir lauks savo būsimų varžovų. Kol kas ketvirtoje vietoje žengia Klivlendo „Cavaliers“. Kad „Cavs“ pakiltų aukščiau, jai reikia laimėti kitas rungtynes ir laukti Filadelfijos „76ers“ pralaimėjimo.

„Pacers“ ekipoje šiame susitikime nežaidė Victoras Oladipo, Bojanas Bogdanovičius ir Thaddeusas Youngas. Kitų svarbių komandos krepšininkų minutės taip pat buvo ribojamos.

„Pacers“ ekipoje rezultatyvi buvo Darrenas Collisonas, Glennas Robinsonas ir T.J. Leafas pelnęs po 13 taškų, D. Sabonis pridėjo 10.

„Hornets“ ekipoje Frankas Kaminsky pelnė 24 taškus, Malikas Monkas 17, Marvinas Williamsas ir Kemba Walkeris po 15, o Nicolas Batumas ir Dwightas Howardas (17 atk. kam.) po 14.