D. Sabonis žaidė rezultatyviai, tačiau apmaudžiai nusileido „Nuggets“ (VIDEO)

Nors abu lietuviai buvo priversti šią naktį patirti pralaimėjimus, tačiau individualiai jie sužaidė puikias rungtynes. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos "Pacers" (44-26) komanda svečiuose turėjo pripažinti Denverio "Nuggets" (46-22) pranašumą rezultatu 100-102 (36:25, 24:32, 15:22, 25:23).

Pirmą kėlinį laimėjo mūsiškis, o tai padarė dviženkliu skirtumu. Tiesa jau prieš ilgąją pertrauką skirtumas aptirpo ir liko vienženklis. Antroje rungtynių dalyje namuose žaidę "Nuggets" krepšininkai toliau mažino atsilikimą ir išsiveržė į priekį. Lietuvio komanda ketvirtame kėlinyje buvo išlyginusi rezultatą, tačiau paskutinėmis sekundėmis varžovai pelnė lemiamus taškus, o "Pacers" žaidėjui B. Bogdanovičiui nepavyko išlyginti rezultato.

D. Sabonis per 26 minutes pelnė 16 taškų (6/10 dvitaškiai, 4/8 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau kartą suklydo ir 4 prasižengė.

Rezultatyviausias komandoje buvo Thaddeusas Youngas su 18 taškų.

Nugalėtojų gretose Nikola Jokičius pelnė 26 taškus, Willas Bartonas ir Jamalas Murray pridėjo po 17.