D.Sabonis tarp NBA legendų

Domantas Sabonis pateko tarp NBA legendų

Pasibaigus NBA reguliariajam sezonui lygos statistikos gerbėjai gali peržvelgti istorinius pirmenybių metraščius bei įrašyti ten naujas pavardes tarp kurių nuo šiol bus galima išvysti ir Domantą Sabonį.

Indianos „Pacers“ ekipos garbę atstovaujantis lietuvis šiais metais sužaidė kol kas geriausią savo krepšininko karjeros sezoną ir tokiu būdų atsidūrė tarp trijų NBA lygos legendų pavardžių.

Jaunasis Lietuvos rinktinės puolėjas šio reguliariojo sezono metu vidutiniškai per rungtynes į varžovų krepšį įmesdavo po 20,3 taško, atkovodavo po 12 atšokusių kamuolių ir atlikdavo po 6,7 rezultatyvaus perdavimo.

Per visą NBA lygos gyvavimo laikotarpį vidutiniškai per rungtynes įmesti bent 20 taškų, atkovoti 12 atšokusių kamuolių ir atlikti bent 6 rezultatyvius perdavimus iki tol buvo pavykę vos trims krepšininkams ir visų jų pavardės puikuojasi nacionalinės krepšinio asociacijos šlovės sienoje.

Po vieną kartą per visą savo karjerą tai yra padare Oscaras Robertsonas (191-1962 m.) ir Kevinas Garnettas (2002-2003 m.), o tai pakartoti du kartus buvo pavykę tik vieninteliam ir legendiniam Wiltui Chamberlainui (1966-1967 ., 1967-1968 m.).

Primena, kad lietuvio atstovaujama „Pacers“ reguliarųjį sezoną užbaigė devintoje Rytų konferencijos pozicijoje ir „Play in“ turnyre dėl vietos atkrintamosiose varžybose šiąnakt kausis su „Charlotte Hornets“ krepšininkais.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts