D. Sabonis vėl buvo arti trigubo dublio – „Pacers“ pranoko „Warriors“

NBA lygoje dar vieną sėkmingą pasirodymą surengė lietuvis, kuris padėjo komandai pasiekti dar vieną pergalę. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (30/16) ekipa, išvykoje rezultatu 129:118 (35:30, 32;21, 31:35, 31:32) pranoko „Golden State Warriors“ (10/37) krepšininkus.

Pirmame kėlinyje dar vyko atkakli kova, o mūsiškio komanda tik keletą taškų skirtumu išsiveržė į priekį. Visgi, antrasis ketvirtis susiklostė kur kas geriau ir prieš ilgąją pertrauką „Pacers“ jau pirmavo dviženkliu skirtumu. Po ilgosios pertraukos žaidimas vėl tapo lygus, o varžovai netgi sušvelnino atsilikimą, bet dėl pergalės nepakovojo.

D.Sabonis per 37 minutes pelnė 16 taškų (5/13 dvitaškiai, 6/6 baudos metimai), sugriebė 10 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, 3 kartus prasižengė ir suklydo 6 sykius.

Nugalėtojams T.J.Warrenas pelnė 33 taškus.

Pralaimėtojų gretose D. Russellas surinko 37 taškus, G. Robinsonas – 18.