D. Sabonis žaidė galingai ir buvo per perdavimą nuo trigubo dublio – „Pacers“ sutriuškino varžovus

NBA lygoje po pralaimėjo atsigavo lietuvio ekipa, kuri pasiekė galingą pergalę, o mūsiškis sužaidė puikias rungtynes. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (34-24) komanda nugalėjo Šarlotės „Hornets“ (19-38) rezultatu 119:80 (35:25, 34:19, 25:11, 25:25).

Indianos krepšininkai puikiai žaidė nuo rungtynių pradžios ir jau pirmame ketvirtyje susikūrė dviženklį pranašumą. Prieš ilgąją pertrauką pavyko dar labiau atitrūkti nuo priešininkų, o taip pat ir trečiame. Tik paskutinis rungtynių kėlinys buvo sužaistas lygiai.

D. Sabonis pasižymėjo puikiu žaidimu ir per 32 minutes pelnė 21 tašką, atkovojo 15 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir buvo komandos lyderis.

T. J. Warrenas pridėjo 19 taškų prie komandos pergalės.

Pralaimėtojų gretose M. Bridgesas surinko 17, C. Martinas 11, o daugiau žaidėjų dviženklio taškų skaičiaus nepelnė.