D. Sabonis žaidė puikiai ir su komanda sutriuškino L. Jameso „Lakers“ (VIDEO)

Vienas iš lietuvių NBA lygoje surengė dar vieną puikų pasirodymą ir pasižymėjo rezultatyvumu, o jo komanda iškovojo triuškinančią pergalę. Domantas Sabonis su Indianos "Pacers" (35-19) namuose sutriuškino Lebrono Jameso, Los Andželo "Lakers" (27-27) rezultatu 136-94 (33:26, 36:20, 32:27, 35:21).

Jau nuo pirmų minučių pirmavę Indianos krepšininkai taip ir nesustojo bei pirmavo visas rungtynes. Prieš ilgąją pertrauką mūsiškio ekipa jau turėjo didelį dviženklį pranašumą, o po ilgosios pertraukos jį dar labiau padidino.

D. Sabonis žaidė 22 minutes ir pelnė 17 taškų (7/11 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau du kartus suklydo ir 3 prasižengė.

Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė Bojanas Bogdanovičius 24, o dar 22 pridėjo Mylesas Turneris.

L. Jamesas savo ekipai pelnė 18 taškų ir buvo rezultatyviausias, tuo tarpu 16 surinko JaVale McGee, 13 Lance Stephensonas.