Dar vieną dramą išgyvenusi „Real“ išlygino ketvirtfinalio rezultatą

Antrą kartą paeiliui tik paskutinėmis rungtynių sekundėmis pergalę iškovojo Madrido „Real“ ekipa. Pablo Laso auklėtiniai namuose 82:76 (19:13, 17:34, 21:19, 25:10) palaužė Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus ir išlygino serijos rezultatą 2-2.

„Real“ rungtynes pradėjo fantastiškai ir surengusi įspūdingą spurtą kėlinio viduryje pirmavo 17:0. Vis tik, antrojoje ketvirčio dalyje svečiai taip pat atsakė eile taiklių metimų ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų. Antrajame ketvirtyje žaidimas apsivertė aukštyn kojomis. „Anadolu Efes“ absoliučiai dominavo aikštelėje ir susižėrė dviženklį pranašumą.

Po ilgosios pertraukos užvirė lygus žaidimas. Abi ekipos kovėsi taškas į tašką, o prieš lemiamą ketvirtį svečiai pirmavo 9 taškais. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Anadoli Efes“ turėjo 13 taškų pranašumą, tačiau „Real“ rungtynių pabaigoje surengė dar vieną spurtą ir dramatiškai išplėšė pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė Usmanas Garuba, kuris per 34 žaidimo minutes pelnė 24 taškus (1/4 trit., 7/11 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Lemiamos serijos rungtynės bus žaidžiamos gegužės 4 dieną, Stambule.

„Real“: Usmanas Garuba 24, Jaycee Carrollas 20, Rudy Fernandezas ir Sergio Llullas (0/5 trit., 8 rez. perd.) po 8.

„Anadolu Efes“: Rodrigue'as Beaubois 23, Shane'as Larkinas 22, Vasilije Micičius 9.