Didelį pranašumą iššvaistę „Grizzlies“ vos neprisižaidė – J. Valančiūnas galingai kovojo po krepšiais

NBA lygoje puikią formą ir sistema demonstruoja lietuvio atstovaujama ekipa, kuri pasiekė dsr vieną pergalę. Jonas Valančiūnas su Memfio „Grizzlies“ (20-22) pranoko Klivlando „Cavaliers“ (12-30) krepšininkus rezultatu 113:109 (27:25, 27:31, 38:20, 21:33) ir pasiekė septintą pergalę iš eilės.

Pirmasis kėlinys klostėsi taškas į tašką ir abi komandos turėjo progą pirmauti. Visgi, antrame jau matėsi priešininkų pranašumas, kurie kurį laiką valdė situaciją. Tiesa, po ilgosios pertraukos situacija pasikeitė ir „Grizzlies“ pradėjo uraganinį puolimą, kurio dėka panaikino deficitą ir susikūrė dviženklį pranašumą. Atrodė rungtynių baigtis kaip ir aiški, tačiau svečiai iš Klivlando nepasidavė ir pradėjo naikinti atsilikimą ir priartėjo prie pat, bet persverti rezultato jiems taip ir nepavyko.

J. Valančiūnas per 33 minutes pelnė 8 taškus, tačiau atkovojo net 18 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 metimus ir pats gavo bloką.

Rezultatyviausias komandoje buvo D. Brooksas su 26 taškais.

Pralaimėtojų gretose C. Sextonas pelnė 28 taškus, K. Love pridėjo 19.