Didysis LeBronas įvertino jaunojo Sabo talentą

Sabonis ir Jamesas

NBA „Visų žvaigždžių“ runtynėse vėl dalyvaus Domantas Sabonis, kuris gins LeBrono Jameso komandos garbę. Ryškiausia NBA žvaigždė pasirinko Domą į savo komandą. Į šios ekipos starto penketą, be paties Karaliaus, dar pateko Giannis Antetokounmpo, Stephenas Curry, Luka Dončičius ir Nikola Jokičius.

Domantas pagrindinį šventės Atlantoje akcentą, vyksiantį kovo 7-ąją, pradės sėdėdamas ant atsarginių suolelio, kur jam kompaniją palaikys Damianas Lillardas, Benas Simmonsas, Chrisas Paulas, Jaylenas Brownas, Paulas George'as ir Rudy Gobertas.

Antrus metus paeiliui 24 metų lietuvis dalyvaus ir „Įgūdžių iššūkio“ konkurse. Jame jis pernai per plauką liko nuo titulo, nusileidęs tik tuomečiam rungties nugalėtojui iš „Miami Heat“ Bamui Adebayo.

Patekimas į „Visų žvaigždžių“ savaitgalį D. Saboniui pridės ne tik garbės ir pasitikėjimo savimi, bet ir papildys kišenes. Pagal sutarties su „Indiana Pacers“ sąlygas, dalyvavimas Atlantoje vyksiančiuose renginiuose su ryškiausiomis NBA lygos žvaigždėmis papildys Domo kišenes nuo nuo 18,5 iki 19,8 mln. JAV dolerių.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts