D. Sabonis pasirodė ant parketo – galingas dvigubas dublis ir „Pacers“ pergalė

Nors pastarasios NBA lygos rungtynės turėjo vykti be lietuvio, kuris turėjo problemų su traumomis, tačiau visos kalbos liko gandais. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (8-6) ekipa žengė į kortą ir iškovojo pergalę prieš Bruklino „Nets“ (5-8) rezultatu 115:86 (18:18, 41:17, 25:33, 31:18).

Mūsiškis su komanda strigo tik pirmo kėlinio pradžioje, vėliau rezultatas tapo lygus, o prasidėjus antrajam ketvirčiui „Pacers“ pademonstravo uraganinį puolimą. Po ilgosios pertraukos varžovai šiek tiek atsigavo ir sušvelnino atsilikimą, bet ketvirtasis kėlinys vėl priklausė Indianos atstovams.

D. Sabonis per 30 minučių surinko 16 taškų (0/2 tritaškiai) ir atkovojo 18 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo du metimus, bet ir pats gavo vieną bloką.

A. Holiday buvo rezultatyviausias su 24 taškais.

Pralaimėtojų gretose S. Dinwiddie pasirodė geriausiai ir surinko 28 taškus, o komandos draugai pasirodė blankiai.