Dovydas Giedraitis Ispaniją keičia į Panevėžį

Dovydas Giedraitis

Lietuvos krepšininkas Dovydas Giedraitis, kuris į Ispanijos sostinę Madridą išvyko būdamas vos 16 metų amžiaus ir Ispanijoje jau buvo spėjęs įgauti vietinio žaidėjo statusą, keliasį rungtyniauti į Panevėžio „Lietkabelį“. Nors 20 metų amžiaus lietuvis buvo laikomas vienu talentingiausių savo kartos jaunųjų krepšininkų, Ispanijoje jis neįsitvirtino.

Pavyzdžiui, praėjusiame ACB sezone D. Giedraičio atstovaujama Madrido „Estudiantes“ net iškrito iš ACB lygos į žemesnį divizioną, o per rungtynes po 19 minučių ant parketo praleisdavęs 193cm ūgio gynėjas per mačą rinkdavo 6,4 taško, atkovodavo 1,1 kamuolio ir atlikdavo 0,7 rezultatyvaus perdavimo.

D. Giedraitis turėtų užimti svarbų vaidmenį visiškai naują gynėjų grandį artėjančiame LKL sezone turėsiančiame Aukštaitijos sostinės klube. Panevėžį jau paliko praėjusiame sezone klubą paskui save tempę Margiris Normantas, Paulius Valinskas, Kyle'as Vinalesas. Maža to, sutartis šiandien buvo nutraukta ir su Pauliaus broliu Mariumi Valinsku. Komandą paliko ir į Bilbao klubą Ispanijoje išvykęs Gytis Masiulis.]

Akivaizdu, kad „Lietkabelis“ buria naują komandą, kurią į priekį vėl ves sutartį po praėjusio sezono su Panevėžio klubu išsyk pratęsęs Nenadas Čanakas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts