Dramatiškoje kovoje „Pieno žvaigždės“ palaužė „Skycop“

lkl.lt

„Betsafe–LKL“ pirmenybėse Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (5/8) komanda iškovojo dramatišką pergalę, namuose 96:92 (19:23, 23:20, 29:27, 25:22) palaužusi Prienų „Skycop“ (4/9).

27 taškus šiame mače surinkęs Yannickas Franke „Betsafe–LKL“ užkopė į rezultatyviausių žaidėjų sąrašo viršūnę.

Debiutinėse savo rungtynėse Anthony Lee pataikė gyvybiškai svarbų metimą su pražanga, likus 18 sekundžių, tačiau jam taip pat buvo fiksuotas nesportinis taisyklių pažeidimas toje pačioje atakoje. Prie baudų metimo linijos jį pakeitęs Kšištofas taiklus nebuvo, o Dagoberto Pena kitoje aikštės pusėje sumetė abi baudas – 94:92.

Y. Franke baudų metimais įtvirtino „Pieno žvaigždžių“ pergalę, nes per likusias 7 sekundes Mike’as Bruesewitzas dviejų savo bandymų neišnaudojo.

Mačo pirmojoje dalyje „Skycop“ buvo išsiveržusi į priekį, bet po pertraukos viskas prasidėjo kone iš naujo: per paskutinę antro kėlinio minutę pelnyti 7 taškai leido „Pieno žvaigždėms“ priartėti 42:43.

Dar likus pusketvirtos minutės rezultatas buvo lygus (84:84), bet nesustabdytas Tomas Lekūnas jau gerino savo sezono rezultatyvumo rekordą, o Y. Franke sumetė baudas – 90:84. Vis tik „Skycop“ neprireikė nė minutės, kad rezultatas taptų lygus, nes Martynas Gecevičius pataikė iš toli, o Ovidijus Varanauskas – dvitaškį su pražanga – 90:90.

Žygimantas Skučas į „Betsafe–LKL“ grįžo per 15 minučių pelnęs tašką (0/2 dvit., 1/2 trit.), atlikęs rezultatyvų perdavimą, sykį klydęs, perėmęs 2 kamuolius, išprovokavęs 2 pražangas, 5 kartus pažeidęs taisykles bei surinkęs -3 naudingumo balus.

A. Lee pirmosiose savo rungtynėse „Skycop“ gretose per 10 minučių pelnė 7 taškus (3/4 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, 3 sykius suklydo, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas, išnaudojo pražangų limitą ir surinko 4 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 27, Tomas Lekūnas 20, Jay’us Threattas 12 (8 rez. perd.), Gytis Sirutavičius 11, Vytautas Šulskis 10.

„Skycop“: Martynas Gecevičius 24 (6 rez. perd.), Ovidijus Varanauskas 16 (6 rez. perd.), Michaelas Bruesewitzas 12, Kšištofas Lavrinovičius 11.