„Dzūkiją“ patiesęs „Rytas“ turnyrinėje lentelėje pralenkė „Žalgirį“

Vilniaus „Rytas“ (9-1) Lietuvos krepšinio lygoje ir toliau žygiuoja užtikrintai. Giedriaus Žibėno auklėtiniai namuose 81:65 (21:17, 19:18, 22:13, 19:17) palaužė Alytaus „Dzūkiją“ (4-5) ir iškovodami septintąją pergalę iš eilės pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją.

Vilniečiai į priekį atitrūko trečiojo kėlinio viduryje, kai surengė spurtą 13:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje „Dzūkija“ naujų vėjų nebeatnešė, o „Ryto“ pranašumas vienu metu buvo išaugęs net iki 18 taškų.

Šeimininkų pergalę apkartino Arno Butkevičiaus patirta čiurnos trauma, dėl kurios jis nebegalėjo tęsti rungtynių.

Nugalėtojų gretose tradiciškai rezultatyviausias buvo Ivanas Buva, kuris prie pergalės pridėjo 15 taškų (4/7 dvit., 0/3 trit., 7/9 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Rytas“: Mindaugas Girdžiūnas ir Ivanas Buva po 15, Margiris Normantas ir Maurice'as Ndouras po 13.

„Dzūkija“: Joshas Newkirkas 19, Mindaugas Lukauskis 15, Adamas Lapeta 11.