„Dzūkiją“ treniruos į LKL grįžtantis Ramūnas Cvirka

Ramūnas Cvirka grįžta į LKL

Alytaus „Dzūkijos“ klubas naująjį LKL sezoną pasitiks su nauju vairininku. Nors praėjusiame sezone dzūkų klubui labai sėkmingai vadovavo strategas iš Makedonijos Nikola Vasiljevas, jau ne vienerius metus darbavęsis pietinėje Lietuvos dalyje, šiemet alytiškiai nusprendė klubo vadžias vėl patikėti lietuviui. Klubą treniruos 54 metų kaunietis Ramūnas Cvirka, į LKL arenas grįžtantis po dviejų sezonų pertraukos.

R. Cvirka stipriausioje šalies vyrų krepšinio lygoje paskutinį sykį darbavosi 2018-2019 metų sezone, kuomet organizavo Kėdainių „Nevėžio“ žaidimą. Tiesa, paskutiniais metais šio specialisto treniruojamos LKL ekipos (minėtas „Nevėžis“, Pasvalio „Pieno žvaigždės“) geru žaidimu ir rezultatais nepasižymėjo.

Tai bus jau šeštasis klubas per Ramūno Cvirkos, kaip trenerio, karjerą LKL. Po to, kai 2019 metais paliko Kėdainius, strategas darbavosi Rusijoje, Sankt Peterburgo „Zenit“ jaunimo komandoje. Žiemą treneris paliko šią ekipą ir iki šiol buvo bedarbis.

Akivaizdu, kad bent sezone pradžioje R. Cvirkos laukia rimti iššūkiai. Nors iki LKL sezono pradžios liko vos kiek daugiau nei mėnuo, „Dzūkija“ kolkas turi sutartis vos su 4 krepšininkais: veteranu Artūru Jomantu, jaunaisiais Tomu Pačėsu ir Modestu Paulausku, bei įžaidėju iš JAV Joshua Reggie Newkirku.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts