„El Clasico“: „Real“ nukovusi „Barcelona“ užsitikrino vietą atkrintamosiose

Ketvirtadienio vakarą Eurolygos 29-ojo turo rungtynėse trečiąją pergalę iš eilės iškovojo „Barcelona“ (21-8).

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykos rungtynėse tik po atkaklios kovos 81:76 (24:19, 17:19, 16:16, 24:22) nugalėjo Madrido „Real“ (17-12) krepšininkus ir pirmieji užsitikrino vietą Eurolygos atkrintamosiose.

Abi ekipos nuo pat pirmosios minutės rungtyniavo taškas į tašką. „Barcelona“ didžiąją mačo dalį kontroliavo rungtynes būdama priekyje keleriais taškais. Nors „Real“ visas rungtynes atkakliai kabinosi į žaidimą ir neleido svečiams per daug nutolti, charakterį pademonstravę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai šventė pergalę.

Nugalėtojus į pergalę atvedė puikų mačą sužaidęs Pierre’as Oriola, kuris per 24 minutes pelnė 18 taškų (3/5 trit., 4/8 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.

Šeimininkų gretose geriausiai pasirodė dvigubą dublį surinkęs Walteris Tavaresas, kuris ant parketo praleido 29 minutes ir pelnė 16 taškų (5/6 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

„Real“: Gabrielis Deckas 17, Walteris Tavaresas 16, Alberto Abalde 11.

„Barcelona“: Pierre'as Oriola 18, Nikola Mirotičius 13, Nickas Calathesas ir Kyle'as Kuricas po 11.