EuroCup: lyderiu tapęs R. Giedraitis tritaškiais išgelbėjo savo komandą, blankus M. Kalnietis su ASVEL pralaimėjo (VIDEO)

Europos taurėje ir toliau vyksta atkrintamosios, kurių vertė milžiniška, o savo komandas atstovauja ir lietuviai. Rokas Giedraitis su Berlyno ALBA išlygino bendrą rezultatą po pergalės svečiuose prieš Malagos "Unicaja". Galutinis rungtynių rezultatas 101-81 (23:26, 28:17, 21:23, 29:15).

Kitaip ne namuose pavyko žaisti kur kas užtikrinčiau, nors pirmą kėlinį ir laimėjo namų komanda. Visgi du ketvirčius kur kas geriau sužaidę vokiečiai išsivežė pergalę ir dabar žais lemiamą akistatą dėl patekimo į kitą etapą.

R. Giedraitis buvo komandos lyderis ir per 28 minutes pelnė 23 taškus (4/4 dvitaškiai, 5/7 tritaškiai), jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, tiek pat atliko rezultatyvių perdavimų.

Jam talkino L. Sikma su 14 taškų.

Kitose rungtynėse Mantas Kalnietis su Vilerbano ASVEL turėjo pripažinti priešininkų iš Andoros pranašumą. Lietuvio komanda rezultatu 79-98 (22:19, 19:28, 14:27, 24:24) pralaimėjo MoraBanc ekipai.

Lietuvis per 20 minučių pelnė vos 4 taškus (1/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), jis taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, blokavo metimą, tačiau prasižengė kartą ir suklydo 3.

Dabar abi lietuviškos komandos žais lemiamus mačus.