Vitorijoje triumfavusi „Fenerbahce“ – „Žalgirio“ varžovė pusfinalyje

Stambulo „Fenerbahce“ ekipai prireikė 4 rungtynių, kai žengtu į finalo ketvertą. Eurolygos čempionė 92:83 sugebėjo įveikti Vitorijos „Baskonia“ ir laimėjo seriją 3-1.

Būtent Turkijos ekipa ir taps Kauno „Žalgirio“ ekipos varžove pusfinalyje. Finalo ketveras gegužės 18-20 dienomis vyks Belgrade. Tai jau ketvirti metai iš eilės, kai „Fenerbahce“ žais finaliniame ketverte.

Komandos dukart šį sezone jau susitiko. Abi ekipos pasidalino po pergalę.

„Fenerbahce“ nuo savo varžovų pabėgo antrajam kėlinyje, kai susikrovė 16 taškų persvarą. Paskutiniame kėlinyje „Baskonia“ dar buvo priartėjusi iki 10 taškų, tačiau to nepakako.

„Baskonia“ ekipą į priekį vedė Vincentas Poirier pelnęs 14 taškų, Rodrigue Beaubois pridėjo 13, Johannesas Vogtmannas 12.

„Fenerbahce“ gretose Marko Guduričius pelnė 22 taškus, Nicolo Melli pridėjo 21, Nikola Kaliničius 13.