„Baskonia“ įveikė „Fenerbahce“ ir pratęsė savo sezoną Eurolygoje

Vitorijos „Baskonia“ ekipa palaužė Eurolygos čempionę Stambulo „Fenerbahce“ 88:83 ir neužbaigė savo sezono Eurolygoje.

Ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių „Baskonia“ iškovojo pirmąją pergalę ir dabar atsilieka 1-2. Ketvirtosios serijos rungtynės taip pat vyks Vitorijoje.

Baskai į priekį pabėgo antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 28:18. Į ilgąją pertrauką „Baskonia“ ekipa išėjo pirmaudama 47:38.

Vis dėlto prieš lemiamą ketvirtį „Fenerbahce“ visą „Baskonia“ darbą nubraukė ir prieš lemiamas 10 minučių turėjo tik taško deficitą (66:67).

Vis dėlto lemiamo kėlinio metu „Baskonia“ ir vėl atitrūko bei susikūrė dviženklę persvarą. Nors turkai rungtynių pabaigoje sumažino deficitą, intrigos jiems atkurti nebepavyko.

„Baskonia“ ekipą į priekį vedė Rodrigue‘as Beaubois pelnęs 21 tašką (4/6 trit.), Johannesas Voigtmannas ir Vincentas Poirier (7 atk. kam.) pridėjo po 12, Marcelinho Huertas 11 (7 rez. perd.), Mattas Jnningas ir Tornike Šengelija (10 atk. kam.) pridėjo po 10.

„Fenerbahce“ ekipos neišgelbėjo ir Janas Vesely pelnęs 17 taškų (20 atk. kam., 7/9 dvit.), Kostas Sloukas pridėjo 14 (11 rez. perd.), Luigi Datome 13, Marko Gaduricas 12.