Penktadienį Eurolygoje pergales šventė favoritai (REZULTATAI)

Šiandien ketveriomis rungtynėmis baigsis intensyvi Eurolygos savaitė, kurioje visi klubai sužaidė po du mačus.

Pirmoje dienos akistatoje išvydome stipriausių Rusijos klubų susidūrimą: CSKA (11/3) namuose varžėsi su „Chimki“ (8/6). Dar antrajame kėlinyje CSKA turėjo įtikinamą persvarą, tačiau svečiai sugebėjo grįžti į rungtynes ir ketvirtojo kėlinio pradžioje klubus skyrė vos trys taškai. Visgi, tuomet 14:0 atkarpą laimėjusi CSKA pabėgo ir iškovojo pergalę 79:68.

Kiek vėliau „Anadolu Efes“ (3/11) namuose gynybinėse rungtynėse metė rimtą iššūkį vieniems lygos lyderių „Olympiakos“ (11/3) krepšininkams. Sėkmingiau mačo pabaigę sužaidę graikai džiaugėsi pergale 61:58.

Trečiose dienos rungtynėse įvyko ispaniškas derbis, kuriame „Baskonia“ (7/7) namuose 85:82 įveikė „Barcelona“ (4/10) klubą. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar turėjo solidžią 17 taškų persvarą, tačiau katalonai nepasidavė ir kovojo iki galo, tačiau pergalės iškovoti jiems nepavyko.

Paskutinėse rungtynėse lemiamu metu sustojusi dviejų lietuvių „AX Armani“ (4/10) leido „Unicaja“ (6/8) klubui iškovoti pergalę rezultatu 74:71.

Abu lietuviai šiame mače buvo nepastebimi. 20 minučių aikštėje praleidęs Artūras Gudaitis surinko tris taškus (1/1 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo penkis kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą bei blokavo vieną metimą. Tiesa, šiame mače jis keturis kartus suklydo bei tiek pat pažeidė taisykles ir surinko tris naudingumo balus.

Aštuonias minutes aikštėje praleidęs Mantas Kalnietis liko be taškų (0/1 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo vieną kamuolį ir mačą baigė su -3 naudingumo balais.