Eurolyga gyvai: ASVEL – „Žalgiris“

KLietuvos čempionai startuoja Eurolygoje

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai šįvakar pradeda Eurolygos kovas, o pirmasis varžovas 2021-2022 metų sezone bus Vilerbano ASVEL. Eurolygos sezono atidarymas vyks svečių teritorijoje, o jo pradžia 21:00 val. Lietuvos laiku.

Lietuvos čempionų žaidimas kolkas neatrodo įkvepiančiai: pralaimėtos visos 5 ikisezoninės rungtynės, o LKL sezono pradžioje iškovotos 3 pergalės neatrodė įtikinančiai – Jonavos „Cbet“ ir Panevėžio „Lietkabelis„ nugalėti tik po atkaklios kovos, o rungtynėse su Alytaus „Dzūkija“ prireikė net 2 prątesimų.

Per vasarą smarkiai savo veidą pakeitusiam „Žalgiriui“ akivaizdžiai dar trūksta laiko susižaidimui ir geresniam tarpusavio supratimui, bet panašios bėdos kamuoja ir tarpsezoniu smarkiai atsinaujinusią Prancūzijos ekipą. Vis dėlto, ASVEL veidas gerokai skiriasi nuo žalgirietiškojo. Skirtumas tas, kad pagal turimą sudėti žalgiriečiai yra metikų ekipa, kuriai gali būti sunkiau spręsti gynybines užduotis. Tuo tarpu Prancūzų ekipa yra kierta gynybinė komanda, kurios pagrindiniai koziriai puolime yra atletiškumas ir greitas puolimas.

Kaip ir pernai, ASVEL žaidimui nemažą įtaką tiek aikštėje, tiek rūbinėje daro veteranai Antoine'as Diot, Paulas Lacombe, Charlesas Kahudi bei neseniai komandą papildęs jamesas Gistas. Šie krepšininkai Eurolygoje yra suvalgę ne vieną pūdą druskos, o jiems neblogai talkinti turėtų jaunasis Matthew Strazelis, Iš Tel Avivo „Maccabi“ persikėlęs Chrisas Jonesas, vienas praėjusio sezono lyderių Davidas Lighty bei Raymaras Morganas. Tiesa, pastarieji du krepšininkai šio vakaro dvikovoje talkinti savo komandos draugams negalės dėl traumų.

Siekiant nugalėti Vilerbaną, kauniečiams reikės gerai komunikuoti gynyboje, vengti klaidų ir po jų sekančio varžovų greito puolimo, taipogi pakankamai gerai išnaudoti šio sezono komandos stipriąją pusę – tolimus metimus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts