Eurolyga gyvai: „Bayern“ – „Žalgiris“

Mariaus Grigonio dvitaškis Kaune nužudė „Bayern"

Ketvirtadienio vakarą žalgiriečių laukia paskutinis šio sezono mūšis svečių teritorijoje. Martinas Schilleris ir jo žalių vyrukų kompanija lankysis Miunchene, kur jų lauks dvikova su vienais šio sezono Eurolygos išsišokėlių.

Ekscentriškojo italo Andrea Trinchieri vadovaujamas Vokietijos klubas yra vienas savo šalies krepšinio flagmanų kartu su Berlyno „Alba“. Vis dėlto, Miuncheno atstovai daug sėkmingiau šiemet atrodo Eurolygos fronte ir realiai pretenduoja į atkrintamąsias varžybas, laimėję jau 19 susitikimų.

Po antradienio pergalės prieš „Alba“ žaliai baltų sąskaitoje yra 16 laimėjimų.

Pirmą kartą „Žalgiris“ savo arenoje su „Bayern“ grūmėsi prieš pat Kalėdas. Tos rungtynės išsiskyrė didžiule drama, o pergalę Kauno klubui atnešė taiklus Mariaus Grigonio dvitaškis paskutinėmis mačo sekundėmis – tąsyk kauniečiai įrodė savo pranašumą 74:73.

Nuo to laiko prabėgo jau daugiau nei trys mėnėsiai ir dabartinė šių komandų padėtis yra skirtinga. „Bayern“ vis dar gali tapti šių metų Eurolygos pelene, o „Žalgiriui“ šios rungtynės yra daugiau garbės dvikova. Dėl šios priežasties revanšo trokštantys varžovai bus nusiteikę labai ryžtingai, kuo neabejojo ir vyriausiasis Lietuvos čempionų treneris M. Schilleris.

„Iš varžovo tikimės susikaupimo ir koncentracijos, nes jiems reikia pergalės tam, kad pasiektų savo tikslą“, – teigė kauniečių strategas.

Rungtynių Miunchene pradžia – 21:30 val.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts