Eurolyga gyvai: „Žalgiris“ – „Crvena Zvezda“

M. Grigonio prasiveržimas

Kauno „Žalgiris“ stoja į dar vieną Eurolygos mūšį, o į laikinąją Lietuvos sostinę atvyksta kovingasis Belgrado „Crvena Zvezda“ klubas. Ši ekipa kažkuo primena ir patį „Žalgirį“, nes ji nepaiso autoritetų nepaisant gana kuklaus biudžeto, metai iš metų demonstruoja solidų ir protingą gynybinį krepšinį, atstovauja gilias šaknis turinčią vietos krepšinio mokyklą.

Kauniečiams šio vakaro mače jau veikiausiai padės ir Lukas Lekavičius, kuris kurį laiką negalėjo rungtyniauti dėl jam nustatyto koronaviruso.

Klastingasis virusas palietė ir Belgrado „raudonąsias žvaigždes“, kurios turėjo verstis be kelių pagrindinių žaidėjų dėl ligos, komandą neseniai paliko vienas puolimo lyderių Johnny O'Bryantas. Šis mačas turėjo vykti vasario pradžioje, tačiau dėl teigiamų Covid-19 testų „Crvena Zvezda“ gretose buvo atkeltas.

Nepaisant keturių iš eilės pralaimėjimų Eurolygoje, Serbijos sostinės klubas lieka pavojingas, nes Sašą Obradovičiaus kėdę perėmęs Dejanas Radonjičius pakoregavo klubo gynybą, o nepaisant išvykusio J. O'Bryanto, Belgrado ekipos gretose lieka pavojingų krepšininkų, tokių kaip Jordanas Lloydas, Torrianas Waldenas, ar Dejanas Davidovacas.

Pirmojo rato susitikime Belgrade spalio 13 dieną kauniečiai serbus pranoko 69:75, tad Lietuvos čemponams belieka palinkėti dar sykį pasidžiaugti pergale.

Rungtynių pradžia – 20:00 val.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts