Eurolyga gyvai: „Žalgiris” – CSKA

J. Strelnieks užbaiginėja ataką iš po krepšio

Eurolygos batalijose sunkiausią sezono startą išgyvenęs, bet tarsi Feniksas iš nevilties pelenų kylantis Kauno „Žalgiris” penktadienį sieks jau ketvitos pergalės savo namų aikštėje, kur laimėjo pastaruosius tris susitikimus. Lažybų bukmekeriai pergalę 7 taškų skirtumu prognozuoja maskviečiams.

Į „Žalgirio” areną baltu sniegu alsuojančio vakaro fone Nemuno saloje susirinks šiemet rekordinis žiūrovų skaičius – maždaug 13 tūkst. Taigi, vietos optimizmui tiek patys krepšininkai, tiek jų gerbėjai vėl turi. Kita vertus, varžovas bus tikrai sudėtingas – viena geriausių Eurolygos ekipų, nuolatinė finalinių ketvertų dalyvė Maskvos CSKA.

Istorinių priešininkų stovykloje šiemet žaidžia ir buvęs Kauno publikos numylėtinis kaunietis Marius Grigonis, nors jo vaidmuo karių gretose yra ne toks didelis, koks buvo laikinojoje Lietuvos sostinėje. Per beveik po 18 ant parketo praleidžiamų minučių M. Grigonis vidutiniškai renka po 6,7 taško ir turi atsarginio žaidėjo statusą.

Visai kitokį statusą turi Willas Clyburne'as ar Tornike Shengelia, kuriuos derėtų laikyti CSKA 2021-2022 metų sezono vedliais. Šių krepšininkų duetas per susitikimą renka daugiau nei po 30 taškų, o amerikiečiui bei gruzinui puolime itin gerai talkina taikliarankis aukštaūgis Johannesas Voigtmannas bei rusų krepšinio virtuozas, buvęs Rimo Kurtinaičio auklėtinis Chimkuose Aleksejus Švedas.

Turi CSKA ir buvusią ryškią NBA personą Kennethą Fariedą. Vis dėlto, šio krepšininko geriausios dienos jau seniai praeityje, o raudonarmiečių rikiuotėse jo vaidmuo yra daugiau epizodinis.

CSKA ilgas suolelis, didelis individualus žaidėjų talentas ir ūgis bus didelis iššūkis „Žalgiriui” Vis dėlto, kariškiai šiemet silpnokai ginasi, o pagal praleistus taškus yra viena blogiausių Eurolygos ekipų (per mačą praleidžia po 80, 4 taško). Taigi, norint pasiekti pergalę, „Žalgiriui” teks ne tik sukandus dantis „arti” prie savojo krepšinio, bet ir išnaudoti CSKA gynybos spragas.

Rungtynių pradžia – 20:00 val.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts