Eurolyga gyvai: „Žalgiris“ – „Olympiacos“

"Žalgiris" dar sykį kausis su "Olympiacos"

Praėjusi dviguba Eurolygos savaitė Lietuvos čempionams nebuvo sėkminga. Iš pradžių „Žalgiris“ Maskvoje 73:83 krito prieš vietos milžinę CSKA, o po poros dienų panašus likimas ištiko ir Sankt Peterburge, kur buvo pralaimėta „Zenit“ klubui 65:77.

Šiandien į Kauną atvyko šiame sezone jau kartą įveiktas varžovas iš Pirėjo. Būtent su maču Graikijoje su „Olympiacos“ Lietuvos čempionai atidarė 2020-2021 metų Eurolygos sezoną. Tame susitikime ilgą laiką geriau sekėsi raudoniesiems, bet puikiai ketvirtą kėlinį sužaidę žalieji galop triumfavo 68:67.

Nuo to laiko nutekėjo daug vandens, sužaista jau kiek daugiau nei pusė reguliaraus sezono mačų, ir abi šios komandos turėjo tiek gerų, tiek blogų atkarpų. Turnyrinėje lentelėje jos stovi greta su analogišku pergalių ir pralaimėjimų santykiu (11/9).

Kaip ir „Žalgiris“, „Olympiacos“ nėra žvaigždžių komanda. Tai – sunkiai aikštėje dirbanti ir gerai Giorgios Bartzoko treniruojama kariauna, kurioje vis dar rungtyniauja, bet pagrindinių vaidmenų jau nebeatlieka Vassilis Spanoulis ar Giorgios Printezis. Iš vietos krepšininkų ryškiausias vaidmuo tenka iš „Fenerbahce“ grįžusiam Kostui Sloukui, yra keletas pajėgių amerikiečių.

Ar pavyks žaliai baltiems dar kartą nukauti raudonai baltus, netrukus sužinosime stebėdami įvykius ant „Žalgirio“ arenos parketo.

Mačo pradžia – 20:00 val.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts