Eurolyga: atkakliuose grandų mūšiuose pergales šventė „Olympiakos“ ir „Fenerbahce“ (VIDEO, REZULTATAI)

Penktadienį buvo sužaistos paskutinės trys Eurolygos 24-ojo turo rungtynės.

Pirmose dienos rungtynėse „Crvena zvezda“ (10/14) po atkaklios kovos 80:76 įveikė „Unicaja“ (10/14). Į pergalę serbus vedė 21 tašką surinkęs Tayloras Rochestie, o jų varžovams 13 taškų pelnė Adamas Waczynskis.

Kiek vėliau įvyko Graikijos grandų derbis: „Panathinaikos“ (14/10) ir „Olympiakos“ (17/7) buvo priverstos žaisti pratęsimą, kuriame 87:85 triumfavo Pirėjo klubas.

Namuose žaidusios Atėnų ekipos neišgelbėjo ir puikus Nicko Calatheso ir Jameso Gisto pasirodymas. Pirmasis pelnė 23 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, o antrasis surinko 21 tašką. Nugalėtojų gretose 18 taškų pelnė Brianas Robertsas, o po 15 pridėjo Vassilis Spanoulis ir Georgios Printezis.

Lukas Lekavičius per 8 minutes prametė vienitnelį dvitaškį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, išprovokavo vieną pražangą ir pats keturis kartus prasižengė. Mačą jis baigė su -3 naudingumo balais.

Paskutiniame dienos mače savo santykius aiškinosi du Eurolygos grandai – „Real“ (14/10) namuose priimės „Fenerbahce“ (17/7). Šiame susitikime taip pat netrūko intrigos, o nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis mačo akimirkomis: pranašesni buvo turkai, kurie iškovojo pergalę 86:83.

„Fenerbahce“ komandoje puolime labiausiai išsiskyrė Kostas Sloukas, kuris pelnė 20 taškų. Luigi Datome įmetė 17, o Jamesas Nunnally nugalėtojams pridėjo 16 taškų. „Real“ klube 15 taškų surinko Jaycee Carrollas, o Luka Dončičius pelnė 14 taškų.