Eurolygoje CSKA dramatiška pergalė prieš „Bayern“

Eurolygos 12-ojo turo rungtynėse Maskvos CSKA (7-5) iškovojo dramatišką pergalę. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 77:74 (18:24, 14:17, 24:16, 21:17) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (5-7) krepšininkus ir pratęsė pergalių seriją iki dviejų.

Rusijos klubas rungtynėse atsilikinėjo iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos. Likus rungtyniauti 37 sekundes Willas Clyburnas pelnė 2 taškus ir persvėrė rezultatą 75:74. Vis tik Vladimiro Lučičiaus tolimas metimas skriejo pro šalį, o dar vienas Willo Clyborno metimas padėjo užtvirtinti CSKA pergalę.

Marius Grigonis per 12 žaidimo minučių prie pergalės pridėjo 3 taškus (1/2 trit., 0/2 dvit.), atkovojo 2 atšokusiu kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Nugalėtojus į pergalę vedė lemiamus metimus pataikęs Willas Clayburnas, kuris ant parketo praleido 31 minutę. Amerikietis rungtynėse į „Bayern“ krepšį sumetė 17 taškų (3/3 trit., 3/8 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir kartą atliko rezultatyvų perdavimą.

CSKA: Willas Clyburnas 17, Tornikė Šengelija , Aleksejus Švedas ir Johannesas Voigtmannas po 12, Danielis Hackettas 10.

„Bayern“: Darrunas Hilliardas 28, Deshaunas Thomasas 17 , Augustine’as Rubitas 9.