Eurolygoje – suokalbis prieš J. Bertomeu?

Eurolygos vadovas J. Bertomeu

Eurolygos vadovui ima kaisti padai. Prieštaringai Europos krepšinyje vertinamas ispanų kepšinio visuomenės veikėjas ir Eurolygos vadovas Jordi Bertomeu, panašu, turės pasukti galvą kaip išsaugoti savo pozicijas, nes jo vadovavimu nepatenkintų, paanšu, netrūksta.

Skelbiama, kad praėjusį sekmadienį Atėnuose susitiko Kauno „Žalgirio“, Maskvos CSKA, Milano „Armani Exchange“, Stambulo „Anadolu Efes“, Pirėjo „Olympiacos“, Atėnų „Panathinaikos“, Tel Avivo „Maccabi“ vadovai, slaptame susitikime aptarę planus dėl ateities.

Visi šie klubai turi A tipo licencijas, todėl yra nuolatiniai Eurolygos dalyviai. Nepaisant to, jie nėra patenkinti Eurolygą valdančios struktūros veiklos skaidrumu, finansinių operacijų valdymu. Nors toks susitikimas ir atrodo pakankamai nekaltas ir logiškas, tačiau verta pažymėti, kad tokio masto didžiųjų klubų pasitarimas už uždarų durų neturi precedento jau porą dešimtmečių skaičiuojančioje Eurolygos istorijoje.

Primename, kad Eurolyga, valdoma ULEB, atsiskyrė nuo Eurolygos, iki tol valdytos FIBA, prieš porą dešimtmečių, o šio atsiskyrimo vienas iniciatorių buvo tas pats J. Bertomeu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts