Eurolygos ketvirtfinalio mačuose – „Anadolu Efes“ ir „Real“ ekipų pergalės

Trečiadienį Eurolygoje buvo sužaistos dar dvejos ketvirfinalio rungtynės.

Pirmoje dvikovoje Vasilije Micičius su 30 naudingumo balų tapo mačo MVP, o Stambulo „Anadolu Efes“ pirmajame ketvirtfinalio mače beveik 15 tūkst. savų žiūrovų akivaizdoje 75:68 (26:15, 14:21, 18:13, 17:19) įveikė „Barcelonos“ pasipriešinimą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Micičius per 31 minutę pelnė 21 tašką (3/4 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 3/4 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas, 2 sykius prasižengė ir 3 kartus suklydo.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 21 (7 rez. perd.), Shane'as Larkinas ir Adrienas Moermanas – po 12, Bryantas Dunstonas 11.

„Barcelona“: Ante Tomičius 14, Kevinas Pangosas ir Thomasas Heurtelis – po 12.

Dramatiška nesėkme patyrė Luko Lekavičiaus, susižeidusio trečiajame kėlinyje, Atėnų „Panathinaikos“ komanda. Ricko Pitino vadovaujamas Graikijos klubas išvykoje 72:75 (17:21, 18:22, 17:15, 20:17) nusileido Madrido „Real“ krepšininkams ir serijoje iki trijų pergalių dabar atsilieka 0-1.

Lukas aikštę paliko po to, kai jam antakį alkūne prakirto vienas iš varžovų. Lietuvis kraujo baloje paliko aikštę, kurioje prieš susidūrimą su varžovu praleido 7 minutes ir įmetė 7 taškus.

„Real“: Jeffery Tayloras 13, Fabienas Causeuras 12, Walteris Tavaresas (8 atk. kam.), Jaycee Carrollas ir Facundo Campazzo (6 rez. perd., 4 atk. kam.) – po 8.

„Panathinaikos“: Nickas Calathes 17 (6/19 metimai), DeShaunas Thomasas 12, Ianas Vougioukas 10 (6 atk. kam.).