Eurolyga: geriausią mačą Milane sužaidęs M. Kuzminskas atnešė savo komandai pergalę (REZULTATAI, VIDEO)

Šį vakarą Eurolygoje bus sužaisti dar keturi mačai, o juose išvysime ir penkis mūsų šalies atstovus.

Anksčiausiai į kovą stojo Eurolygos lyderiai Maskvos CSKA (14/4), kurie namuose nepasigailėjo „Anadolu Efes“ (5/13) komandos. Nuo pat pirmojo kėlinio pabėgęs Rusijos klubas iškovojo pergalę net 31 taško skirtumu – 110:79. Taškus pelnė visi 12 CSKA žaidėjų, o net septyni iš jų pelnė bent devynis taškus.

Kitose rungtynėse Lukas Lekavičius su „Panathinaikos“ (12/6) vyko į Stambulą, kur jų laukė Eurolygos čempionų „Fenerbahce“ (12/6) iššūkis. Po nesėkmingo ketvirtojo kėlinio graikai kapituliavo ir pralaimėjo 62:67.

10 minučių aikštėje praleidęs L. Lekavičius pelnė tris taškus (0/2 dvitaškių, 1/1 tritaškių), atkovojo du kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir susitikimą baigė su trimis naudingumo balais.

Vakarinėse dienos rungtynėse trijų lietuvių atstovaujama „AX Armani“ (5/13) namuose nutraukė pralaimėjimų seriją ir 101:87 įveikę „Unicaja“ (7/11) pakilo iš paskutinės pozicijos Eurolygoje.

VIenas iš pagrindinių pergalės kalvių buvo geriausią savo mačą Milane sužaidęs M. Kuzminskas, kuris per 24 minutes pelnė 17 taškų (2/4 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 7/7 baudų), atkovojo du kamuolius, atliko tris rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

Jo komandos draugas Artūras Gudaitis per 19 minučių pelnė 6 taškus (2/3 dvitaškių, 2/5 baudų), atkovojo 8 kamuolius bei kartą suklydęs susitikimą baigė su 10 naudingumo balų.

Tuo tarpu per aštuonias minutes nė vieno metimo neatlikęs M. Kalnietis liko be taškų, tačiau dukart atkovojo kamuolį, atliko tris rezultatyvius perdavimus, tačiau tris kartus suklydo, dukart prasižengė ir po susitikimo neturėjo nė vieno naudingumo balo.

Ispanijos klubų derbyje tarp „Real“ (12/6) ir „Baskonia“ (8/10) komandų nugalėtojas paaiškėjo paskutinėmis mačo akimirkomis. Likus dviem sekundėms pasižymėjęs Rudy Fermandezas atnešė Madrido klubui pergalę 75:73.

Dešimt minučių aikštėje praleidęs Jonas Mačiulis prametė abu tritaškius ir liko be taškų, atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį, kartą prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.