Europos taurė: „Lietkabelis“ – „Buducnost“ (apžvalga)

Šį vakarą pirmąjį Europos taurės ratą užbaigs Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa, kurios laukia netikėtai gerai startavusi „Buducnost“ komanda.

Po keturių rungtynių savo sąskaitoje dvi pergalęs turėję „Lietkabelio“ krepšininkai užėmė ketvirtąją poziciją, o neįtikėtinai gerai startavusi varžovų komanda su trimis pergalėmis žengė antra.

Nepaisant to, jog po burtų „Buducnost“ buvo laikoma akivaizdžia grupės autsaidere, ir jiems buvo pranašaujami panašūs rezultatai kaip ir praėjusiais metais, kai varžovai Europos taurėje neiškovojo nė vienos pergalės ir po pirmojo etapo pasitraukė iš tolimesnių kovų, sezono pradžioje Juodkalnijos ekipa visus nustebino puikiu žaidimu. Ši komanda patiesė tris pirmuosius varžovus Europos taurėje, o juos sustabdyti pavyko tik grupėje dominuojančiai „Bayern“ komandai. Negana to, sėkmingai ši komanda žaidžia ir Adrijos lygoje, kurioje po septynių turų užima pirmąją poziciją.

Po sėkmingo starto juodkalniečiai tapo vienas iš pagrindinių „Lietkabelio“ varžovų kovoje dėl vietos kitame turnyro etape, tad pergalė šį vakarą taptų labai dideliu žingsniu kito etapo link.

Penktoji Panevėžio „Lietkabelio“ akistata Europos taurės turnyre – antradienį 18:00 val. Susitikimą tiesiogiai galėsite stebėti TV6 kanalu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts