Fantastišką taiklumą demonstravęs ir dvigubą dublį surinkęs D. Sabonis padėjo nugalėti „Cavaliers“ (VIDEO)

NBA lygoje žaidžiantis lietuvis, kuris atstovauja Indianos „Pacers“ komandą surengė dar vieną puikų pasirodymą. Domantas Sabonis savo komandai padėjo iškovoti pergalę prieš Klivlando „Cavaliers“ krepšininkus rezultatu 105-90 (30:17, 24:25, 20:18, 31:30).

Nors mūsiškio komanda žaidė prieš vienus iš lygos autsaiderių, tačiau lengva nebuvo. Tik pirmą kėlinį pavyko laimėti dviženkliu skirtumu, o kiti kėliniai klostėsi taškas į tašką. Visgi pirmo gero kėlinio užteko pasiekti pergalei.

D. Sabonis per 30 minučių pelnė 13 taškų (4/5 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau net 5 kartus suklydo ir prasižengė 4.

Rezultatyviausias komandoje buvo Bojanas Bogdanovičius su 23 taškais, Darrenas Collinsonas pridėjo 18.

Pralaimėtojų gretose 18 taškų pelnė Jordanas Clarksonas, o po 16 pridėjo Lary Nance Jr ir Collinas Sextonas.