Fantastiški sugrįžimai: „Celtics“ bei „Bucks“ panaikino triuškinančius deficitus ir šventė pergales (VIDEO, REZULTATAI)

Hjustono „Rockets“ pirmąją rungtynių dalį sužaidė idealiai ir atrodė, kad savo varžovus nušluos nuo parketo. Tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis, Bostono „Celtics“ sugrįžo ir iškovojo dramatišką pergalę 99:98.

„Rockets“ ekipai tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės, o šis pats skaudžiausias – jie vienu metu pirmavo net 26 taškų skirtumu.

„Celtics“ ekipa pirmą kartą šiose rungtynėse įsiveržė po to, kai likus 3,7 sekundėms iki rungtynių pabaigos, Alas Harfordas pataikė pergalingą dvitaškį.

O dar trečiojo kėlinio pradžioje „Rockets“ pirmavo 64:38. Tačiau tada prasidėjo klaidos, Kyrie Irvingas pelnė 12 taškų per ketvirtį ir „Celtics“ ketvirtį laimėjo 31:16 bei sumažino atsilikimą iki vienaženklio – 69:78.

Ketvirtam kėliniui prasidėjus „Celtics“ visada buvo šalia, tačiau niekaip nesugebėjo persverti rezultato savo naudai. Marcusas Smartas, likus 13,6 sekundės, po reido link krepšio pelnė du taškus, o rezultatas tapo 95:96. Tada James Hardenas sumetė du baudų metimus ir „Rockets“ vėl turėjo 3 taškų pranašumą.

Vis dėlto, „Celtics“ neatako iš toli – Jaysonas Tatumas pelnė du taškus ir sumažino atsilikimą iki minimumo dar kartą. Tada M. Smartas sugebėjo išprovokuoti J. Hardeno pražangą puolime, o pergalingus taškus pelnė A. Harfordas.

„Celtics“ į pergalę vedė K. Irvingas pelnęs 26 taškus, J. Tatumas pridėjo 19, M. Smartas ir Terry Rozier pridėjo po 13.

„Rockets“ ekipoje J. Hardenas pelnė 34 taškus (5/15 trit., 10 rez. perd., 8 kld.), Ericas Gordonas pridėjo 24 (4/14 trit.), Trevoras Ariza 11, o Nene Hilario 10.

Tuo metu Milvokio „Bucks“ ekipa atsitiesė po kiek mažesnio deficito – 20 taškų. Tačiau ir šią persvarą panaikinę Milvokio krepšininkai, 102:96 patiesė Minesotos „Timberwolves“ ir nutraukė priešininku 5 pergalių seriją.

„Timberwolves“ visiškai subyrėjo ketvirtajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 12:27. Tai pats blogiausias „Timberwolves“ ketvirtis šį sezoną, o per paskutines 4 minutes jie sukrapštė vos tris taškus.

Giannis Antetokounmpo atliko perdavimą kampe esančiam Ericui Bledsoe, kurio tritaškis pirmą kartą išvedė „Bucks“ į priekį (95:93). Būtent E. Bledsoe ir nužudė „TimberwolveS“, nes vėliau pelnė du taškus su pražanga ir atliko rezultatyvų perdavimą G. Antetokounmpo, kurio taškai ir įtvirtino Milvokio komandos pergalę.

„Bucks“ komandoje E. Bledsoe ir buvo rezultatyviausias pelnęs 25 taškus (5 per. kam.), G. Antetokounmpo pridėjo 22 (10 atk. kam.), Khrisas Middletonas ir Johnas Hensonas surinko po 14.

„Timberwolves“ komandoje Karlas-Anthony Townsas pelnė 22 taškus, Andrew Wigginsas 21, Jimmy Butleris 20, o Tajas Gibsonas 12.

Detroito „Pistons“ 89:102 Orlando „Magic“
Niujorko „Knicks“ 107:119 San Antonio „Spurs“
Filadelfijos „76ers“ 110:114 Portlando „Trail Blazers“