„Fenerbahče“ puolimo banga išrašė „Žalgiriui“ trečiąjį pralaimėjimą iš eilės

Eurolygos 30-ojo turo rungtynėse dar vieną pralaimėjimą patyrė Kauno „Žalgiris“ (15-15).

Martino Schillerio auklėtiniai išvykos rungtynėse 61:84 (18:28, 8:17, 20:21, 15:18) nesugebėjo pasipriešinti Stambulo „Fenerbahče“ (18-12) krepšininkams ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės stipriausiame senojo žemyno turnyre.

Stambulo „Fenerbahče“ rungtynes pradėjo žymiai aukštesniu penketu nei Kauno „Žalgiris“. Jau pirmąją rungtynių minutę Heyesas išnaudojo savo judrumo pranašumą ir atidarė kauniečių sąskaitą pataikydamas iš toli. Įpusėjus kėliniui šeimininkai surengė spurtą, kuris tęsėsi iki pat ketvirčio pabaigos, o Nando De Colo visi trys įmesti tritaškiai sukūrė Stambulo ekipai dviženklį pranašumą.

Po pertraukėlės sugrįžę kauniečiai atsilikimą stengėsi sumažinti mesdami tritaškius metimus, tačiau Stambulo krepšininkai ir toliau draskė „Žalgirio“ gynybą. Kauniečiams nesisekė pataikyti tiek iš tolimos distancijos, tiek iš dviejų taškų zonos, o prieš ilgąją pertrauką skirtumas išaugo iki 20-ies taškų 45:25.

Trečiąjį kėlinį, kaip ir pirmuosius du „Žalgirio“ krepšininkai pradėjo aktyviau. Kauniečiai ir toliau atsilikimą stengėsi sumažinti tolimais metais, tačiau prasta gynyba ir toliau neleido priartėti prie šeimininkų. Ketvirtajame kėlinyje Martino Shillerio minutės pertraukėlės naujų vėjų neatnešė, o „Fenerbahče“ iki pat rungtynių pabaigos triuškino Lietuvos čempionus.

Kauniečiai rungtynėse priešnuodžio nerado dvigubą dublį surinkusiam Janui Vesely, kuris per 32 žaidimo minutes pelnė 21 tašką (9/10 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Aukštaūgis rungtynėse surinko net 32 naudingumo balus.

Kauniečių gretose geriausiai pasirodė arti dvigubo dublio buvęs Marius Grigonis, kuris per 31 žaidimo minutę pelnė 10 taškų (1/6 trit., 2/4 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.