Fenomenalus Dončičius nutraukė „Nets“ dominavimą

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje Dalaso „Mavericks“ (16-16) krepšininkai sugrįžo į pergalių kelią.

Rico Carlisle auklėtiniai išvykos rungtynėse 115:98 (38:26, 30:38, 26:18, 21:16) nugalėjo įsibėgėjusią Bruklino „Nets“ (22-13) ekipą, kuriems tai buvo pirmoji nesėkmė po aštuonių pergalių iš eilės serijos.

Dalaso krepšininkai dominavo jau nuo pat rungtynių pradžios, kai susikrovė dviženklį pranašumą. Vis tik, prieš ilgąją pertrauką „Nets“ atsilikimą sumažino iki 4 taškų. Po ilgosios pertraukos puolime strigo šeimininkų puolimo lyderis Jamesas Hardenas, o tuo pasinaudodama svečių ekipa užtikrintai rinko taškus ir šventė pergalę.

„Nets“ rungtynėse vertėsi be traumas patyrusių komandos lyderių Kevino Duranto ir Kyrie Irvingo, tuo tarpu „Mavericks“ gretose sugrįžo traumą išsigydęs latvis Kristaps Porzingis, kuris rungtynėse per 26 minutes pelnė 18 taškų (7/11 dvit., 4/5 baud.).

Nugalėtojus į pergalę tradiciškai vedė Luka Dončičius, kuris per 34 minutes pelnė 27 taškus (3/10 trit., 8/11 dvit., 2/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė Jamesas Hardenas, kuris per 33 žaidimo minutes pelnė 29 taškus (4/11 trit., 5/10 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Verta paminėti, kad „Nets“ ekipos lyderis po ilgosios pertraukos pelnė vos 4 taškus.

„Nets“: Jamesas Hardenas 29, Bruce'as Brownas ir Jeffas Greenas po 12.

„Mavericks“: Luka Dončičius 27, Kristaps Porzingis 18, Jalenas Brunsonas 14, Timas Hardaway 13, Dorianas Finney-Smith 12, Joshas Richardsonas 11.