„Neptūnas“ namuose buvo sutriuškintas „MHP Riesen Ludwigsburg“ klubo

Po šventinės pertraukos sugrįžta FIBA Čempionų lygos kovos, o jau šiandien nesėkmingą mačą sužaidė „Neptūnas“.

Namuose žaidę klaipėdiečiai be didesnių vilčių 71:87 pralaimėjo „MHP Riesen Ludwigsburg“ komandai.

Pirmajame kėlinyje vyravo lygus žaidimas, o abu klubai nesugebėjo įgyti solidesnio pranašumo. Po dešimties žaidimo minučių minimalią persvarą turėjo šeimininkai „Neptūno“ žaidėjai (23:22).

Antrojo kėlinio pradžioje klaipėdiečiams sunkiai sekėsi užpulti varžovų krepšį, o per penkias minutes vos keturis taškus surinkę Lietuvos atstovai atidavė pranašumą varžovams (27:31). Kėliniu artėjant prie pabaigos „Neptūnui“ net tik ir toliau nesisekė užpulti, tačiau ir sunkiai sekėsi gynyboje, o po nesėkmingos atkarpos komandas jau skyrė devyni taškai (33:42).

Varžovai persvarą didino ir trečiajame kėlinyje, kurio metu nemažai šeimininkų žaidėjų prisidarė problemų dėl susirinktų asmeninių pražangų. Komandas po trijų kėlinių jau skyrė 16 taškų (52:68).

Paskutinis kėlinys jau tebuvo formalumas, o problemų neprisidarę vokiečiai iškovojo dar vieną pergalę.