„Neptūnas“ į pergalių kelią FIBA Čempionų lygoje sugrįžo nepasigailėdamas A. Kulbokos ekipos

Šį vakarą į svarbią dvikovą FIBA Čempionų lygoje stojo Klaipėdos „Neptūnas“, kuris namuose lengvai iškovojo labai svarbią pergalę.

Klaipėdiečiai namuose per du kėlinius sutvarkė reikalus su „SikeliArchivi“ klubu, kuriame rungtyniauja lietuvis Arnoldas Kulboka. Mačas baigėsi užtikrinta šeimininkų pergale 99:62.

Puikiai FIBA Čempionų lygą pradėjęs „Neptūnas“ pastaruoju metu buksavo ir per paskutinius penkis mačus buvo iškovojusi vos vieną pergalę. Visgi, laimėjusi šią dvikovą Klaipėdos komandą gerokai pagerino savo galimybes patekti į kitą turnyro etapą.

Nuo pat susitikimo pradžios į priekį pabėgę „Neptūno“ žaidėjai nesuteikė galimybės varžovams pagalvoti apie pergalę ir jau po pirmojo kėlinio turėjo 16 taškų pranašumą (35:19).

Dar įspūdingiau klaipėdiečiai žaidė antrajame kėlinyje, po kurio komandas skyrė jau 36 taškai, o rungtynių baigtis nebekėlė jokių abejonių (66:30).

Per likusius du kėlinius klubams teliko formalumai – mažiau žaidžiantiems žaidėjams progą pasirodyti davęs Kazys Maksvytis su savo auklėtiniais džiaugėsi pergale 37 taškų skirtumu.

Be keitimų rungtyniavęs Arnoldas Kulboka buvo rezultatyviausias savo komandos žaidėjas – jo sąskaitoje 18 taškų (4/9 dvitaškių, 2/9 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus ir perėmė du kamuolius taip surinkdamas 18 naudingumo balų.

Klaipėdiečių komandoje rezultatyviausias buvo 17 taškų surinkęs Vytautas Šulskis. 14 pridėjo Laurynas Beliauskas, o Edgaro Želionio ir Simo Galdiko sąskaitoje atitinkamai buvo 12 ir 10 taškų.