FIBA Europos taurės ketvirtfinalį „Juventus“ pradėjo sužaisdami lygiosiomis su „Avellino“ (VIDEO)

Šį vakarą kovas FIBA Europos taurės turnyre pratęsė Utenos „Juventus“ komanda.

Uteniškiai stojo į pirmąją akistatą ketvirtfinalio etape, o jų varžovė buvo Italijos „Avellino“ komanda. Po keturiasdešimties žaidimo minučių nė vienas klubas pranašumo neįgijo: mačas baigėsi lygiosiomis 77:77, tad viskas spręsis po savaitės įvyksiančiame mače Italijoje.

Praėjusiame etape „Juventus“ įveikė „Alba Fehervar“, o „Avellino“ susidorojo su Minsko „Tsmoki“ ekipa.

Susitikimas prasidėjo lygiu žaidimu, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje po spurto 9:0 šeimininkai įgijo vienuolikos taškų pranašumą (21:10). Visgi, antrojo kėlinio pradžioje varžovai atsakė savo laimėta atkarpa 14:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (25:28). Po dviejų kėlinių būtent Italijos klubas turėjo dviejų taškų pranašumą (36:38).

Lygi kova tęsėsi ir antrajame kėlinyje, kuriame abi komandos nė karto neturėjo didesnės nei 2 taškų persvaros, o prieš ketvirtąjį kėlinį rezultatas buvo lygus (60:60). Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai pirmavo penkiais taškais (65:60), tačiau ir šį kartą varžovai netruko panaikinti savo deficitą. Mačo pabaigoje varžovai du kartus buvo įsiveržę į priekį, tačiau Simas Buterlevičius iš pradžių trimis baudų metimais, o vėliau ir metimu iš po krepšio dukart išlygino rezultatą, o mačas baigėsi nė vienai komandai neįgijus pranašumo (77:77).

Rezultatyviausi žaidėjai:

Juventus“: K. Gaines 18, M. Korniienko (10 atkovotų kamuolių) ir M. Kupšas po 15, S. Buterlevičius 13, A. Šikšnius 11.

Avellino“: D. Wells 17, K. Fesenko 15, J. Rich 11.