FIBA reitinge – Lietuvos rinktinė ir toliau smunka žemyn

Pasibaigus Tokio olimpinėms žaidynėms Tarptautinė krepšinio federacija atnaujino vyrų pasaulio krepšinio rinktinių reitingą, kuriame Lietuva ir toliau iš lėto sminga žemyn bei šiuo metu rikiuojasi 9-ojoje pozicijoje.

Dar iki olimpinių žaidynių Lietuvos rinktinė FIBA reitinge buvo aštunti. Vis tik lietuvius naujausiame reitinge aplenkė į Tokijo olimpinių žaidynių ketvirtfinalį patekę Italijos krepšininkai.

Didžiausią reitingo šuolį padarė lietuvius už Tokijo olimpinių žaidynių borto palikę slovėnai. Dar prieš Kaune vykusią atranką Slovėnijos rinktinė FIBA reitinge rikiavosi 16-oje pozicijoje, o dabar šoktelėjo net į 4 vietą. Slovėnai naujausiame reitinge sugebėjo aplenkti net Prancūzijos rinktinę, kuri prasibrovė į olimpinių žaidynių finalą.

Pirmojoje reitingo vietoje ir toliau išliko JAV rinktinė. Antri rikiuojasi ispanai, o bronzos medalius žaidynėse iškovoję australai – treti.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts