G. Antetokounmpo 45 taškai atvedė „Bucks“ į sunkią pergalę prieš „76ers“ (VIDEO)

Šią naktį NBA lygoje buvo sužaisti tik keli susitikimai, tačiau ir juose buvo užfiksuoti puikūs pasirodymai. Graikas Giannis Antetokounmpo atvedė Milvokio "Bucks" (59-20) į pergalę svečiuose prieš Filadelfijos "76ers" (49-30) komandą rezultatu 128-122 (30:26, 26:32, 26:28, 46:36).

Rungtynės klostėsi atkakliai ir rezultatas dažnai buvo lygus. Pirmame kėlinyje labiau pasisekė svečiams, tačiau jau prieš ilgąją pertrauką namai išlygino rezultatą laimėdami kėlinį. Antroje rungtynių dalyje iš pradžių svečiai strigo, tačiau lemiamą ketvirtį sužaidė puikiai.

G. Antetokounmpo per 35 minutes pelnė 45 taškus (10/15 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 16/21 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 13 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 5 varžovų metimus, tačiau prasižengė 2 kartus.

Jam talkino Khris Middleton su 22 taškais, dar 20 pridėjo George Hillas.

Pralaimėtojų gretose Joel Embiidas pelnė 34 taškus, JJ Redickas 29, Mike Scottas 22.