G. Antetokounmpo: „S. Tsitsipas taps Grakijos monstru“

NBA lygoje rungtyniaujantis graikas jau yra įtvirtinęs savo vardą, o savo žaidimu žavi kiekvieną. Giannis Antetokounmpo atstovauja Milvokio "Bucks" ekipą už Altanto vandenyno, o šiam žaidėjui yra 24-eri metai. Per savo karjerą NBA jis buvo apdovanotas ne vieną kartą.

Būdamas tokio amžiaus šis žaidėjas jau turi beveik 8000 taškų, daugiau nei 3500 atkovotų kamuolių ir daugiau nei 1700 rezultatyvių perdavimų. Visgi jis nepamiršta, kad savo šalį atstovauja ne vienas ir turi pagalbininką teniso srityje.

Stefanas Tsitsipas yra tas graikas, kuris teniso pasaulyje garsina savo šalį, o per pastaruosius metus padarė neįtikėtinai didelę pažangą, kurią pastebėjo ir NBA žaidėjas.

“Tsitsipas yra labai geras tame ką daro. Tik dangus jam yra limitas, o 2020-2021 metais jis bus vienas geriausių pasaulio žaidėjų tenise. Mes turėsime dar vieną Graikijos monstrą – dabar ir tenise” Kalbėjo NBA žaidėjas.

Visai neseniai S. Tsitsipas (ATP 12) įveikė patį Rogerį Federerį "Australian Open" turnyre.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts