G lygoje – dar vienas įspūdingas Hartensteino pasirodymas (VIDEO)

Buvęs žalgirietis Isaiah Hartensteinas ir toliau demonstruoja įspūdingą sportinę formą NBA G lygoje.

Jo vedama Rio Grande "Vipers" 104:97 (29:19, 33:47, 19:14, 23:17) nugalėjo Delavero „Blue Coats“ klubą.

Vokietis per 35 minutes pelnė 29 taškus, atkovojo 20 kamuolių, blokavo 3 varžovų metimus ir 3 kartus asistavo komandos draugams.

Hartesnteino statistika G lygoje yra įspūdinga – per tris sužaistus mačus vokietis vidutiniškai pelnė po 24,3 taško, atkovojo po 17,3 kamuolio, atliko po 5,3 rezultatyvaus perdavimo ir blokavo po 3,7 varžovo metimo.

Vokietis, šį sezoną "Rockets" gretose sužaidęs 21 mačą, NBA čempionate per 8 minutes pelno po 2,1 taško ir atkovoja po 1,6 kamuolio.