G. Popovichius apie NBA atstovų labdarą neturtingiems: esi šiknius jei tuo neužsiimi

Bene labiausiai gerbiamas NBA treneris Greggas Popovichius praėjusią naktį dar kartą įrodė, kad jis yra ne tik vienas iš geriausių visų laikų lygos trenerių, tačiau ir nuostabus žmogus.

Per šventinį laikotarpį jis buvo paklaustas kodėl juo nuomone NBA atstovams yra svarbu skirti labdarą skurstantiems, jis tiesiu atsakymu be užuolankų dar kartą užsitarnavo žmonių pagarbą.

„Todėl, kad mes esame be proto turtingi ir mums nereikia visų gaunamų pinigų, o kitiems žmonėms jų beprotiškai reikia. Jei tu uždirbdamas tokias sumas neduodi pinigų nepasiturintiems – tu esi šiknius. Viskas taip paprasta“, – pareiškė G. Popovichius.

Daugiau nei 20 metų NBA treneriu dirbantis G. Popovichius ne tik yra vienas iš daugiausiai pergalių lygos istorijoje iškovojusių strategų, tačiau ir prisideda prie ne vienos labdaros organizacijos.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts