Per žingsnį nuo kito Europos taurės etapo: „Lietuvos rytas“ namuose nepasigailėjo „Partizan“ komandos

Šį vakarą septintąsias Europos taurės rungtynes sužaidė Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai, kurie iškovoję trečią pergalę iš eilės atsidūrė per žingsnį nuo kito etapo.

Užtikrintai susitikimo pabaigą sužaidę vilniečiai 93:75 įveikė Belgrado „Partizan“ klubą.

Susitikimo pradžioje šeimininkams pavyko įgyti penkių taškų pranašumą (7:2), tačiau vėliau varžovai išlygino žaidimą ir nors viso pirmojo kėlinio metu priekyje buvo „Lietuvos rytas“, po dešimties žaidimo minučių jie pirmavo vos 3 taškais (22:19).

Antrojo kėlinio pradžioje „Partizan“ sugebėjo įsiveržti į priekį, tačiau ilgai pirmauti jiems nepavyko, o antroje kėlinio pusėje iniciatyvą į savo rankas tvirtai perėmė vilniečiai. Prieš ilgąją pertrauką jie įgijo dviženklį pranašumą (47:36).

Po ilgosios pertraukos Serbijos ekipa sugebėjo sumažinti savo deficitą, o įpusėjus trečiajam kėliniui komandas skyrė vos trys taškai (58:55). Tiesa, kėlinį sėkmingiau užbaigė „Lietuvos ryto“ komanda, kuri ne tik susigražino savo persvarą, tačiau ir padidino pranašumą iki 13 taškų (69:56).

Ketvirtajame kėlinyje vilniečiai ir toliau didino savo persvarą, o paskutines dvi minutes į aikštę pirmą kartą savo karjeroje Europos taurės mače žengė ir jaunasis Deividas Sirvydis. Nors jam pasižymėti taškais nepavyko, mačą jo ekipa laimėjo 18 taškų skirtumu.

Šiose rungtynėse į priekį „Lietuvos rytą“ tempė amerikiečių duetas – Jimmy Baronas ir Travisas Petersonas. Kartu jie pataikė 8 tolimus metimus ir surinko 43 taškus.

Po šios pergalės „Rytas“ jau šiandien gali užsitikrinti vietą kitame turnyro etape, jei „RETAbet“ savo rungtynėse nusileis „CSP“ klubui.