Galingai rungtyniavęs J. Palaciosas atvedė „Neptūną“ į pergalę prieš „Nevėžį“

Lkl.lt informacija

Juano Palacioso vedama Klaipėdos „Neptūno“ komanda į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Dar antrajame kėlinyje klaipėdiečiai susikrovė 19 taškų persvarą ir 92:73 įveikė Kėdainių „Nevėžį“.

„Džiaugiamės pasiekta pergale, žaidėme truputį nukraujavę, trūko keleto rotacijos žaidėjų“,– po mačo kalbėjo „Neptūno“ strategas Kazys Maksvytis. „Visgi, noriu pagirti savo komandą kuri buvo susikoncentravus. Tačiau, tai tik dvi rungtynės, viskas gali greitai pasikeisti, prieš akis mačas su Kauno „Žalgiriu“.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo „Neptūno“ aukštaūgis J. Palaciosas, per 26 minutes, pelnęs 25 taškus, atkovojęs 7 kamuolius, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs net 33 naudingumo balus.

„Buvome nusiteikę rimtai kovai, tikėjomės sunkių rungtynių, tačiau rezultatas neatspindėjo tos kovos.“,– teigė vienas iš klaipėdiečių lyderių Renaldas Seibutis. „Natūralu, jog sezono pradžioje daug nesusižaidimo. Dar turėsime komandoje kelis naujos veidus.“

Klaipėdiečių gretose iš aikštelėje buvusių krepšininkų taškais nepasižymėjo tik Arnas Butkevičius. Mindaugas Girdžiūnas įmetė 20 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, po 9 taškus pelnė Edgaras Želionis, Renaldas Seibutis ir Laimonas Kisielius.

„Nemačiau statistikos, tačiau tikriausiai atkovojome mažiau kamuolių.“,– kalbėjo „Nevėžio“ krepšininkas Justas Tamulis. „Sunku yra sustabdyti gerai pasijautusią ir įsibėgėjusią ekipą. Pralaimėjimas draugiškose rungtynėse prieš mus tikriausiai motyvavo „Neptūno“ komandą.“

„Neptūnas“ po krepšiu atkovojo net 11 kamuolių daugiau nei „Nevėžis“ (35 atk. kam. prieš 24 atk. kam.)

„Nevėžio“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Jamesas Woodardas, pelnęs 22 taškus. Malcolmas Grantas surinko 9 taškus, Gintautas Matulis pridėjo 8 taškus.

„Rungtynes pradėjome blogai žaisdami gynyboje.“,– pasakojo „Nevėžio“ strategas Ramūnas Cvirka. „Pirmas penkias minutes žaidėme ne taip, kaip turėjome. Žinojome, kad „Neptūnas“ žaidžia aktyviai gynyboje. Jie darė tai, ką mes žinojome, tačiau mes nesužaidėme kaip planavome.“

Jau po pirmojo kėlinio „Neptūno“ pranašumas pasiekė 15 taškų pranašumą (26:11), o antrajame ketvirtyje skirtumas buvo 19 taškų (40:21).

„Neptūno“ gretose nežaidė Tomas Delininkaitis ir Mindaugas Kačinas.

Klaipėdos komanda rugsėjo 28 dieną namuose susikaus su Kauno „Žalgiriu“, o „Nevėžis“ spalio 1 dieną savo aikštelėje priims tą patį „Žalgirį“.