Galingas D. Sabonio dvigubas dublis neišgelbėjo nuo pralaimėjimo Milvokio ekipai

NBA lygoje dar vieną galingą pasirodymą surengė mūsų tautietis, tačiau jo ekipai nepavyko iškovoti pergalės. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (20-10) turėjo pripažinti Milvokio „Bucks“ (27-4) pranašumą rezultatu 89:117 (22:21, 33:38, 18:24, 16:34).

Nors, rungtynės prasidėjo teigiamai ir pirmame kėlinyje abi komandos atrodė lygiai, tačiau jau antrame varžovai pradėjo tolti ir didinti savo atotrūkį. Likusieji ketvirčiai taip pat nebuvo sėkmingi, o paskutiniame „Bucks“ tiesiog triuškino „Pacers“ krepšininkus.

D. Sabonis per 31 minutes pelnė 19 taškų (2/2 tritaškiai) ir atkovojo 18 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir blokavo 2 metimus, tačiau gavo bloką, suklydo kartą.

Jam talkino M. Turneris ir A. Holiday, kurie pelnė po 11 taškų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo W. Matthewsas su 19 taškų, G. Antetokounmpo pridėjo 18.