Geriausius sezono rodiklius užfiksavęs Valančiūnas atvedė „Grizzlies“ į pergalę

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Jonas Valančiūnas sužaidė geriausią sezono mačą ir buvo pagrindinis „Grizzlies“ (17-16) ekipos pergalės kalvis.

Tayloro Jenkinso auklėtiniai namuose 127:112 (35:26, 32:36, 27:23, 33:27) nugalėjo Vašingtono „Wizzards“ (14-21) ir sugrįžo į pergalių kelią.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapęs Jonas Valančiūnas rungtynėse surinko įspūdingą dvigubą dublį ir per 32 žaidimo minutes pelnė 29 taškus (0/2 trit., 12/19 dvit., 5/7 baud.), atkovojo 20 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 4 varžovų metimus.

Iki šiol šiame sezone lietuvis dagiausiai pelnė 27 taškus. Valančiųno NBA karjeros rekordas yra 34 taškai, kuriuos jis pelnė rungtynėse su „Suns“. 20 atkovotų kamuolių, taip pat yra pakartotas šio sezono rekordas, o per Lietuvos milžino karjeros didžiausias rodiklis – 25 atkovoti kamuoliai.

Pralaimėtojų gretose labiausiai išsiskyrė pro šalį šaudęs Bradley Bealas, kuris per 34 minutes sugebėjo pelnyti 21 tašką (1/8 trit., 5/14 dvit., 8/8 badu.), atkovoti 5 kamuolius ir atlikti 3 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 29, Ja Morantas 21, Desmondas Bane'as 20, Kyle'as Andersonas 13, De'Anthony Meltonas 11, Dillonas Brooksas 10.

„Wizards“: Bradley Bealas 21, Russellas Westbrookas 20, Deni Avdija ir Davis Bertans po 13, Rui Hachimura 11.