Giedraitis siekia šanso rungtyniauti NBA

Rokas Giedraitis

Vienas Vitorijos „Baskonia“ ekipos lyderių Rokas Giedraitis sieks kitame sezone praverti NBA duris. Teigiama, kad tiek pats 28 metų šiaulietis, tiek jo atstovaujamas baskų klubas ieško NBA ekipos, kuri pasirašytų su atakuojančiu gynėju iš Lietuvos sutartį.

NBA dėmesio R. Giedraitis sulaukia nuolat ir praeityje jam buvo siūlyta dalyvauti NBA Vasaros lygoje, tačiau dėl menko šanso prasimušti į nacionalinę krepšinio asociaciją per šį vasaros NBA turnyrą, krepšininkas Vasaros lygoje žaisti nenorėjo ir pirmenybę teikė pasiruošimui Eurolygai su baskų klubu.

„Baskonia“ komandai R. Giedraičio pasirašyta sutartis su bet kuria NBA ekipa ne tik atlaisvintų lietuvio uždirbamus pinigus, bet ir garantuotų 1 milijono eurų išpirką, kadangi R. Giedraitis su ispanų klubu turi dar galiojančią dvejų metų sutartį.

„Šiaulių“ klube profesionalo karjerą pradėjęs ir vėliau Vilniaus „Lietuvos rytui“ 5 metus atstovavęs R. Giedraitis galėtų tapti ketvirtuoju lietuviu stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje greta Domanto Sabonio, Jono Valančiūno bei Arnoldo Kulbokos. Maža to, per NBA Vasaros lygą su NBA klubais sutartis pasirašyti siekia Ignas Brazdeikis bei Deividas Sirvydis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts