„Grizzlies“ su dominavusiu Valančiūnu patiesė konferencijos lyderius

Memfio „Grizzlies“ (24-23) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pratęsė pergalių seriją. T.Jenkinso auklėtiniai išvykos rungtynėse 116-100 (29:22, 23:20, 45:29, 19:29) nugalėjo Filadelfijos „76ers“, kuriems tai buvo pirmasis pralaimėjimas po dviejų iš eilės pergalių.

„Grizzlies“ rungtynėse savo pranašumą ėmė demonstruoti nuo pirmojo kėlinio vidurio, o dviženklį pranašumą įgijo prieš pat trečiąjį ketvirtį. Trečiajame kėlinyje svečių pranašumas išaugo iki 28 taškų, o ketvirtajame kėlinyje liko sutvarkyti tik formalumus.

Jonas Valančiūnas ir vėl buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių. Lietuvis per 26 žaidimo minutes pelnė 16 taškų (0/1 trit., 8/10 dvit.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„76ers“ gretose debiutavo Ignas Brazdeikis. Krepšininkas ant parketo praleido 7 minutes, tačiau taškų nepelnė, bet atkovojo 2 atšokusius kamuolius.

„76ers“: Tobias Harrisas 21, Shake'as Miltonas 14, Paulas Reedas 10.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 17, Jonas Valančiūnas 16, Graysonas Allenas ir Brandonas Clarke'as po 15, De'Anthony Meltonas ir Desmond Bane po 14, Kyle'as Anderson 10.