Gyvybės ženklų nerodęs „Žalgiris“ sutriuškintas ir Stambule

Kauno „Žalgiris“ (0-7) Eurolygos dvigubą savaitę užbaigė taip ir nepatirdamas pergalės skonio. Jure Zdovco auklėtiniai išvykos rungtynėse 60:94 (17:24, 12:20, 17:25, 14:25) nusileido praėjusio sezono čempionams Stambulo „Anadolu Efes“ (2-5) krepšininkams ir patyrė septintąją iš eilės nesėkmę stipriausiame senojo žemyno turnyre.

„Žalgiris“ rungtynes pradėjo išsiverždami į priekį ir pirmąsias rungtynių minutes buvo pirmavo. Įpusėjus kėliniui „Anadolu Efes“ tolimais šūviais persvėrė rezultatą ir neilgai trukus turėjo solidų pranašumą. Kauniečiams rungtynių pradžioje niekaip nepavyko realizuoti metimų iš toli ir pataikę vos 3 iš 11 tritaškių pirmąjį kėlinį užbaigė turėdami 7 taškų deficitą.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo šeimininkai ir iškarto padidino pranašumą iki dviženklio. „Žalgirio“ krepšininkams antrajame kėlinyje ir toliau nesisekė pataikyti iš žaidimo, o tikslą pasiekė vos 2 metimai iš 11. Prieš ilgąją pertrauką ekipas skyrė 15 taškų.

Po pertraukos sugrįžę kauniečiai naujų vėjų į aikštelę taip ir neįnešė, o situacija bėgant minutėms tik blogėjo. Įpusėjus trečiajam kėliniui komandas skyrė net 24 taškai. Ketvirtajame kėlinyje „Anadolu Efes“ pranašumą dar labiau padidino, o komandų skirtumas tapo jau nebepadorus. Taip nei viename kėlinyje ir nepasipriešinęs „Žalgiris“ patyrė eilinę nesėkmę.

Kauniečių gretose labiausiai išsiskyrė ekipą pirmajame ketvirtyje traukęs Artūras Milaknis, kuris per 22 žaidimo minutes pelnė 14 taškų (4/7 trit., 0/3 dvit., 2/2 baud.) ir atkovojo 1 atšokusį kamuolį.

Nugalėtojus šiose rungtynėse į pergalę vedė Tiboras Pleissas, kuris per 15 minučių pelnė 17 taškų (1/1 trit., 6/9 dvit., 2/2 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius.

„Anadolu Efes“: Tiboras Pleissas 17, Filipas Petruševas 14, Krunoslavas Simonas ir Vasilije Micičius po 11, Elijah Bryantas 10.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis ir Lukas Lekavičius po 14, Tyler Cavanaugh ir Paulius Jankūnas po 9.